top of page

KUNDALİNİ YOGA derslerİ

"Kundalini Yoga'da en önemli şey senin deneyimin. Bu deneyim doğrudan kalbine dokunur. Hiç bir sözcük bu deneyimin yerine geçemez. Rasyonel aklın sözcükleri kabul edebilir veya etmeyebilir, farketmez, ama bilincin sadece sözcüklerle yetinemez."

Yogi Bhajan

Kundalini Yoga Class

Haftalık Online Dersler

Kundalini Yoga online dersleri Zoom üzerinden her hafta Perşembe ve Pazar günleri yapılmaktadır. Ders süresi 1 - 1.5 saat arası sürmektedir. Katılımcıların tıpkı fiziksel derslerde olduğu gibi yoga matı, battaniye, su gibi temel ihtiyaçlar ile beraber kendi özel alanlarında olmaları beklenmektedir. Herhangi bir ek katılım şartı aranmamaktadır.

 

Grup dersleri ders başına katılım, aylık üyelik ve 6 aylık üyelik şeklinde 3 farklı üyelik tipi ile işletilmektedir.

Bireysel Özel Dersler

Bireysel dersler, kişinin ihtiyacına göre belirlenen kriya ve meditasyonlar ile gerçekleştirilen dönüşüm programlarıdır. Ders sıklığı, zamanlaması ve mekanı kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir. Buluşma aralarında, kişinin kendi pratiğini kesintisiz uygulaması için öğretmene bağımlı olmadan yapabileceği Kundalini Yoga egzersizleri önerilmektedir.

 

Bireysel dersler, genellikle minimum 4 ders ile başlayan aylık üyelikler şeklinde yapılmaktadır. Programın toplam süresi kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir.

Kundalini Practitioners

Kundalini Yoga Tanıtım Dokümanını İndir!

"Yoga senin için ne yapabilir? Yoga parçalarını birleştirmeye yardımcı olur; sana verdiği enerjiyle dönüşüm sürecini tetikler. Kundalini Yoga'nın amacı "farkında olmayan" seni "farkındalık" seviyesine getirmek. Ne bundan fazlası ne de bundan azı..."

Yogi Bhajan

Teşekkürler, mesajınız ulaştı.

bottom of page